Sprzedam działkę 10000.00 m2 - Wiktorowo, podlaskie

Dodaj do schowka printDrukuj printOgłoszenie jako ulotka
photo photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo photo

Lokalizacja i otoczenie

Miejscowość Wiktorowo
Województwo podlaskie
Powiat siemiatycki
Gmina Perlejewo
Centrum nie
Ruchliwa okolica nie
Głośność cicho
Przyroda las, łąka, rzeka

Informacje podstawowe

Cena 350 000,00 PLN [ 35,00 PLN /m2 ]
Powierzchnia 10 000,00 m2
Numer oferty 216
Źródło ogłoszenia bezpośrednie
Typ oferty sprzedaż
Rodzaj nieruchomości działka
Typ działki rekreacyjna
Kształt działki prostokąt
Położenie działki teren płaski
Wygląd działki pusta
Dojazd do działki droga utwardzona
Dostępność natychmiast

Dodatkowy opis ogłoszenia

Masz dosyć miasta? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zapomnieć o wszystkich problemach, zrelaksować się i odpocząć na łonie natury? Zapraszamy!!! Duże kompleksy leśne, naturalne koryto rzeczne z licznymi skarpami, mieliznami, wyspami, rozległymi łąkami i pastwiskami, zalewy na wszystko to czeka na Was!!

Oferujemy Państwu działkę położoną na Podlasiu, w gminie Perlejewo, blisko miejscowości Granne w odległości 1 km od rzeki Bug !!!

Podlasie – na pierwszy rzut oka nic ciekawego, ale nic bardziej mylnego. To województwo jest ostoją dzikich zwierząt a także roślin na skalę Polski i Europy. Jest jednym z najmniej zagospodarowanych przez człowieka i najmniej zanieczyszczonym regionem naszego kraju i Europy. Nierzadko osiedlają się tu zagrożone gatunki. Żyją tu: żubr, wilk, ryś, łoś, bóbr, jeż wschodni, żółw błotny, bocian biały, batalion, orlik gruboziarnisty, głuszec, cietrzew, dzierzba czarno czelna, dzięcioł trójpalczasty, rzekotki. Niewątpliwym atutem Podlasia jest jego dziewicza przyroda. Są tu bowiem aż 4 parki narodowe (Białowieski, Biebrzański, Narwiański i Wigierski), 3 parki krajobrazowe, 88 rezerwatów przyrody i aż 2058 pomników przyrody. Nie bez powodu obszar ochrony ścisłej parku został w 1979 wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Należy także zaznaczyć, iż tereny te należą do Programu Natura 2000.

Działka ma powierzchnię około 10 000 m². W skład działki wchodzi staw o wymiarach: 20x20 m. Z lewej strony z działką sąsiaduje staw (50x35m), którego część wlicza się w oferowany teren. Najbliższy słup energetyczny – 150 m od działki, zabudowania – około 200 m. W odległości około 150 m znajduje się dworek, który został wybudowany w 1929 roku przez dziedzica Antoniego Jastrzębskiego. Do działki prowadzi utwardzona droga szutrowa.

Działka położona w odległości około 8km od miejscowości Granne, gdzie otwarta jest wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, szlak turystyczny, 20 km dalej położony jest Drohiczyn.

Z możliwością podziału na mniejsze!!!

35zł/m²

Serdecznie zapraszamy do kupna pięknej działki!!!

Informacje szczegółowe

Warunki zabudowy tak
Możliwa zabudowa wolnostojąca

Dane kontaktowe

Osoba do kontaktu Monika
notice Z góry dziękujemy za powołanie się na portal Powad.pl

Zapytaj o ofertę

Przepisz kod z obrazka: